SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Vito 108 cdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes Vito
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,300,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Hidraulik
ID e produktit :
136137
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes viton 108 cdi me t`kuqe
Mercedesi eshte ne gjendje te mir teknike
2002 Me Klim per te gjitha infot tel.
Informata rreth publikuesit
Elod
Prishtinë
044996650
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »