SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A3
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:27
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
205,739
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
136140
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi a3 ne gjendje te rregullt ka te ndruar set rypin dhembezor edhe 47.000km.disqe te reja dhe frena te reja audi eshtr 2.0 automatik DSG Ka regjistrim deri 29.10.2016Viti ne fund 2005 ... 10.11.2005

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Erand
Prishtinë
049160544
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »