SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Veturen Opel Korsa viti 1999 Benzin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Prill '17
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
1999
ID e produktit :
136141
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Opel Corsa viti 1999 Vetura asht Benzin 1.2 16,Ventil Vetura asht i Ardhur nga Zvicrra me Dat 13.10.2016..asht shum ne gjendje te mir kilometrat e Garantuara. 200.000 km pres bleres serioz. Nr kontaktues +41792931144 Kam Viber + Whatsapp Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nestret
Gjilan
045638519
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »