SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa 1.7dizel 044754344
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor '16
Lloji :
Opell
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2003
ID e produktit :
136142
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
oper corsa 1.7 dizell viti 2003hargjimet shum te vogla i ruajtur brenda jasht7muaj rks radio cdfellne kontakt 044754344

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Trim
Fushë Kosovë
044754344
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »