SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf Plus viti 2006 dizel 1.9 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:31
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
195,000
Motori (kubik) :
1896.00
Viti :
2006
ID e produktit :
136155
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes Golf plus viti i prodhimit 2006 dizel 1.9 TDI , Posedon : klim tronik , tempomat , bordkompjuter , gjama elektronik , pasqyre elektronik , goma te reja . fellne te aluminit , i regjistruar ne rks deri ne muajin e 5/2017 ne gjendje teknike shum shum te mir per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 045 71 71 71
Informata rreth publikuesit
Auto salloni BONISI
Vushtrri
044269000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »