SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ww t5-2012-2.o disel
Çmimi :
€11,800.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor '16
Lloji :
Volkswagen/VW T5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
ID e produktit :
136159
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ww t5 2012-2.0 i ardhur nga zvicrra shum i rujtun me servis me te gjitha i ka te kryme .Pa dogan

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shani
Malishevë
049201246
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »