SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 530d
Çmimi :
€9,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Lloji :
BMW 530d
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
290,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2004
ID e produktit :
136165
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW 530d 3.0 automatik viti 2004,218ps.Vetura posedon gjitha senet qe i vyn ni veure mu kan e rehatshme edhe luksoze..karrikat i ka me rrym likur ngjyr kafe t'qelt me jastik..navi 8inq(logic 7)..dritat xenon dhe i ka angel eys..fellnet i ka te bmw M6(style 167) me hekur anash ne rast se shperthehet..pasqyret ju palohen..per tjeter ky model njihet per motorr te fuqishem por edhe me hargjime shum te vogla(per 3000kubiksha) ne urban 9-10..udhe te hapur 6-7.. Me ni fjal BMW ska asni problem t'interesuarit mujn ne ardh me pa,me provu. Ndrrim i mundshem.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rilind
Stuttgart, Germany
+377/044-121-268
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »