SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A6-2012-3.0 TDi 2xSline
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:49
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
169,999
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2012
ID e produktit :
136167
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A6-2012-3.0 TDi 2xSline Full extra Per info 044-625-700
Informata rreth publikuesit
Faton
Ferizaj
044625700
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »