SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hyundai 1997
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor '16
Lloji :
Hyundai New Accent
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
100,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1997
ID e produktit :
136174
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Hyundai 1997,fellne crom,gjendje perfekte.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arben
Pejë
049880754
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »