SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet Mercedes A140
Çmimi :
€2,900.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor '16
Lloji :
MECEDES C
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2000
ID e produktit :
136178
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedesi ne gjendje te rregullt,me klim,nje vit regjistrim, ose ndrrohet, kontakto edhe viberPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shkodran
Lipjan
045649493
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »