SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Sprinter 315cdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor
Lloji :
Mercedes Sprinter
Ngjyra :
Portokalli
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
11,111
Motori (kubik) :
315.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
136179
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
mercedes sprinter 315cdi posedon klim marshi automatik
viti 2009 i ardhur nga zvicrra.
NR 044157333
Informata rreth publikuesit
Faton
Prizren
049486707
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »