SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 2.0 TDI - 05
Çmimi fillestar :
€5,300.00
Ju kurseni :
€301.00 (6% zbritje)
Çmimi :
€4,999.00 Çmimi rritet në €5,300.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:55
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
248,543
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
136180
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A4 1.9 TDI, viti i prodhimit 2005, klima-tronik, ndrrusi i shpejtesive Automatik-tiptronik 7 shpejtesi, bord-kompjuter, xhamat dhe pasqyret elektronike, e ardhur nga Zvicra me liber te servisit, tempomat, xenon, etj ... Ne gjendje shume te mire teknike dhe ne pamje, per me shume na kontaktoni: Visar +37744754070 / viberPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044 754070
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »