SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf 5 1.9 TDI - 08
Çmimi :
€5,700.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
196,546
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
ID e produktit :
136181
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet VW Golf 5 1.9 TDI dizel, viti i prodhimit 2008, motorin model te ri me partikel filter, sport-line, klimatronik, abs, esp, fellne, bordkompjuter, cd player me ekran te madh dhe me prekje, xhamat dhe pasqyret elektronike etj ... Ne gjendje shume te mire teknike dhe ne pamje ... vetura eshte e posa ardhur nga jasht dhe nuk ka dogan te paguar, Per me shume na kontaktoni: Visar +37744754070 / viberPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044 754070
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »