SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat CL 92 Turbo Dizel
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1992
Ekstra :
Hidraulik, Radio
ID e produktit :
136184
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat CL Turbo Dizel
Viti 1992
RKS - regjistrim deri me 28.04.2017
Informata rreth publikuesit
Gezim
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »