SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw golf 4 TDI (DI) TE KUQE 4MOTION
Çmimi :
€6,200.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
164,667
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
136187
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 4 tdi 1.9 (di) te kuqe 4motion viti 2003 km 164667 te garantura orginal

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
enis
044796338
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »