SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi 80
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor '16
Lloji :
Audi 80
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1990
ID e produktit :
136194
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi 80 1.6 diesel turbo intercolor 1 vit rigjistrim deri me 19 gusht 2017 karrikat me nxemje xhamat elektronik servisin e krym per vetura te vitev n'90 o shum perfekt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fitim
Gjakovë
045669785
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »