SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 1.9 viti 2000
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor '16
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
136200
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet passta viti 2000 ne gjendje perfekte dhe me dogan te pagume
Informata rreth publikuesit
Enes
London, United Kingdom
0684548973
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »