SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor '16
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,147
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1987
Ekstra :
Hidraulik, Radio
ID e produktit :
136201
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet golfi ne gjendje te rregullt edhe 11 muj rrigjistrim
Informata rreth publikuesit
verim
Deçan
045-304-377
Deçan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »