SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Volkswagen t2
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor '16
Lloji :
Volkswagen/VW T2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1985
ID e produktit :
136206
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kombi t2 ne Gjendje te mir afati regjitrimit 29.03.2017

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valmir
Gjakovë
044270117
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »