SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel frontera
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor '16
Lloji :
Opel Frontera
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2000
ID e produktit :
136207
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel frontera ne Gjendje te rregullt . Bej ndrim med golf 4

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valmir
Gjakovë
044270117
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »