SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 5 1.9 TDI RKS 2006 SPORT LINE
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:04
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
136220
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET GOLF 5 1.9 TDI SPORT LINE
RKS 4MUJ
NAVI -
KLIM TRONIK
XHAMA ME RRYM
PASQYRE ME RRYN
I SERVISUM
QMIMI : 6500 €
KONTAKT : +377 44 672 282 ; 049 100 920Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Latif
Prishtinë
377 44 672 282
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »