SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PEUGEOT 308 1.6 HDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:01
Lloji :
Peugeot 308
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
175,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2008
ID e produktit :
136237
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PEUGEOT 308 1,6 HDI BLUE LION
175000KM.80KW(110PS),DIZEL,NDRRUSI;MANUAL-6,DYER;5

VITI;2008,NGJYRE E KUQE METALIKE

OPSIONET

ABS,ESP,ALARM,KLIMATRONIK,RADIO-CD,TEMPOMAT,DRITARE ELEKTRIKE,SENZORA PARKIMI,FELNE ALUMINI ETJ
Informata rreth publikuesit
Auto Lami
Lipjan
044 555 777
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »