SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI Q5 3,0 TDI QUATTRO FACELIFT 245PS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:29
Lloji :
Audi Q5
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2012
ID e produktit :
136253
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
198000KM,180KW(245PS)DIZEL,NDRRUSI;AUTOMATIK,DYER;5

VITI;12/2012,NGJYRE E ZEZE METALIKE

OPSIONET

ABS,ESP,ALARM,KLIMATRONIK,NAVIGATION,KAMERA,INTERIERI LEKURE ,LED,BI-XENON,PANORAMA,KAMERA,SENZORA PARKIMI, FELLNE ALUMINI ETJ, FULL EXTRA
Informata rreth publikuesit
Auto Lami
Lipjan
044 555 777
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »