SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Polo 1.9 TDI
Çmimi :
€4,444.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Lloji :
Volkswagen Polo
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Rregullues Klime
ID e produktit :
136263
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
etura eshte ne gjendje te rregullt si optike ashtu edhe mekanike, shpenzimet i ka shum te vogla , regjistrim ka deri ne fund te marsit 2017, gomat e dimrit te 4-at reja. para 3 jave iu ka nderruar ulja dhe te gjith filterat, shum e pershtatshme per familje per rruge te shkurta ne pergjithesi per Kosove vetur perfekte.
kontakti : 044-300/366 , viber: +38649254465
Informata rreth publikuesit
kushtrim
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »