SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DAF FT XF 105.460 Space Cab, Automat
Çmimi :
€25,070.00
Kategoria :
Postuar :
12 Qershor '17
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
745,522
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, Spoiler
ID e produktit :
136289
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trup: gomë rezervë. Motor: markë DAF, Fuqia 460 hp (338,11 kW),
EURO V. Akset: Numri i akseve 2, makinë 4x2, Pranverë Pezullimi / ajrit, Madhësia e gomave 315/80 / 22.5. Frena: ASR, ABS, EBS, motor frenave. Kabinë: Lloji Space Cab, WEBASTO ngrohës, A/C,
Ashensor elektrike dritare, El. pasqyra, spoilers.
Tank karburantit: 850 l..
Ne jemi një kompani me polonisht. Që nga vendi i automjetit mund të ndryshojë, ju lutem telefononi.
Çmimi është në Euro.
Informata rreth publikuesit
Firma Wanicki
Prishtinë
+48 603490084
Viti [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »