SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
POLO 1.4 BENZIN 2003
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor '16
Lloji :
VW POLO
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
181,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2003
Ekstra :
Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, DVD Player
ID e produktit :
136299
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
POLO . 1.4 BENZINE 2003
REXHISTRIM DERI ME 17.11.2016
KLIM FUNKSIONALE
DRITAT E MJEGULLES
NE GJENDJE SHUME TE MIRE
RRETHE GJENDJE SE VETURES DHE CMIMIT KONTAKTONI NE NR.044440786
Informata rreth publikuesit
Agon
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »