SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vw PASSAT 2.0 AUTOMATIK 170 PS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:57
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Xham Dielli, Airbags, Cruise Control, DVD Player, Sensor Parkingu, Spoiler
ID e produktit :
136301
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW PASSAT 2.0 TDI 170 PS MODEL HIGHLINE , DSG , XENON , SENSOR PARA , SENSOR MRAPA , NAVIGACION , SHANSHER 6 CD , KLIMA TRONIK , NXEMJE KARRIKA , KARRIKAT ME DIRIGJUES DHE ME MEMORJE , LEKUR , TEMPOMAT , PULLA NE TIMON , SHPEJTESI NE TIMON F1.

VETURA POSEDON TE GJITHA SERVISET E KRYER DHE KORP LLAMELL ZAMAJAC TE RI. 10 MUAJ REGJISTRIM POSEDON 2 QELSA VETURA NUK KA NEVOJ PER AS NI INVESTIM I KA TE GJITHA TE KRYERA. PER ME SHUM KONTAKTO +37744310610
Informata rreth publikuesit
FISNIK
Vushtrri
+37745336336
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »