SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Meriva 1.7 CDTI - 05
Çmimi :
€4,600.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:10
Lloji :
Opel Meriva
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
146,432
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2005
ID e produktit :
136326
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Meriva 1.7 CDTI dizel, viti i prodhimit 2005, me dogan te paguar, liber te servisit, klima, abs, esp, xhamat dhe pasqyret elektronike, bord-kompjuter etj ... Ne gjendje shume te mire teknike dhe ne pamje te jashtme dhe te brendshme ... per me shume na kontaktoi: Visar +37744754070 / Viber, WhatsApp

Mundesi ndrrimi me ndonje veture tjeter.
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044 754070
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »