SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
CITROEN C5 2.0 HDI AUTOMATIK NAVI 6 MUJ RKS -2006
Çmimi :
€3,900.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 20:20
Lloji :
Citroen C5
Ngjyra :
Vjollcë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
204,928
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
136333
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
CITROEN C5 2.0 HDI AUTOMATIK

VITI I PRODHIMIT : 2005

NGJYRA : KAFT METALIKE

E REXHISTRUAR RKS DERI NE PRILL 2017

NUK OSHT HIPOTEK DHE MUND TE PERKTHEHET MENJHER

NAVIGACION
XENON ME LLUP
SENZORA MBRAPA
KLIMATRONIK
TIMON SERVO
FELLNE
ABS
AIR BAG
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
MBYLLJE QENDRORE ETJ...

QMIMI : 3900 EURO

TEL : 044 165 069 / 044 789 729 BLENDI

PRES BLERES SERIOZ

PER TI KERKUAR VETURAT TONA ME LEHT

NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : BLENDI

GJINDEMI TE HOMOLOGIMI
Informata rreth publikuesit
blend
Prishtinë
044 789 729
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »