SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 3c
Çmimi :
€6,700.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor '16
Lloji :
VW PASSAT
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
136342
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 2.0 nr.kontaktues 044300625

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
ardit
Gjilan
+436649460916
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »