SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3 viti 2006
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
136343
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi 2.0 diselManual 6 shpejtsiMe sevis te kompletun185.000 km Viti i dyt ne kosovFellne 17 te reja ,me goma te reja Edhe 9 muaj ka regjistrimBejm edhe ndrrime

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ymer
Prishtinë
049330133
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »