SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi Q7 3.0 TDI - 2007
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:18
Lloji :
Audi Q7
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
266
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2007
ID e produktit :
136344
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Auto Salloni Florenti

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Florenti
Prishtinë
044845548
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »