SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mini Cooper
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor '16
Lloji :
Mini Cooper
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2003
ID e produktit :
136358
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mini cooper
Numri i telefonit:044542181Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Vegim
044542181
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »