SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes opel combo 1.7 dizell
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:28
Lloji :
Opel Combo
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,500,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
1999
Ekstra :
CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
136362
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel combo 1.7 dizell japan
Regjistrim ka deri me 05.10.2017
Viti i prodhimit 1999
Ka goma te mira
airbeg
Eshte ne gjendje te rregullt me shpenzime te ulta
Vetura nuk eshte hipotek perkthim behet menjher
Per me shum na kontakton ne numrin
044-635-977
044-331-633
Informata rreth publikuesit
Albion
Vushtrri
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »