SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Golf II 1.6 TURBO DIZELL
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:44
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1989
Ekstra :
CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
136363
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes Golf 2
1.6 turbo dizell
viti prodhimit 1989
I regjistrura rks
ngjendje shum te mir punon perfekt golfi ska vrejte
posedon : goma te mira;fellne
interier te paster dhe komod
hipotek nuk eshte perkthimi behet menjher
per me shum kontakto
044-331-633
044-635-977
Ju mirpresim ..
Informata rreth publikuesit
Albion
Vushtrri
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »