SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat 2.4 benzin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor '16
Lloji :
Fiat Stilo
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Sport
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
48,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike
ID e produktit :
136371
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fiat 2.4 benzin shum i ruajtur ka 5 vite pa perdorim.
Bejme ndrrim edhe me kombi.
Nr. 045 236 141
Informata rreth publikuesit
Agron
Potoqan
044 246 216
Potoqan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »