SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A8 - 275ps biturbo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:30
Lloji :
Audi A8
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,999
Motori (kubik) :
4.00
Viti :
2003
Ekstra :
CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
136372
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi a8 4.0 TDI V8 275ps biturbo
Klime automatike 4 zonale
Karrikat me memorie dhe nxemje para dhe mbrapa
ACC (automatic cruise controll )
shiber
Perde ne xhamat mbrapa
Timonin sportiv + ndrruesi i shpejtesive ne timon
Sensora parkingu para dhe mbrapa
Drita interieri presidencial dyerve
Fellnet 19 coll
Muziken BOSE dhe shanzherin me 6 cd
Pasqyret me nxemje dhe palosje
Amortizimi me ajer me 4 mundesi ulje dhe ngritje
servisin e ka te kryer
Regjistrim deri me:28.04.2017

Boj ndrrim me vetura te tjera nr tel--049674606
Informata rreth publikuesit
drilon
Prishtinë
049674606
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »