SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 7 2.0 TDI
Çmimi :
€18,500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:45
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,999
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
ID e produktit :
136376
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golfi 7 2.0 TDI
full ekstra per km garantoj me liber servisiPostuar nëpërmjet celularit.049306307
Informata rreth publikuesit
sedat
Mitrovicë
049758458
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »