SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet skuteri 150cc sikur i ri
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:46
Lloji :
Scooters
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
150.00
Viti :
2008
ID e produktit :
136377
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet skuteri 150cc viti prodhimit 2008.Shum pak i shfrytezuar me 200 km te kaluara. Viber +37744160838

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
endrit
044160838
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »