SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A4 2.0 BENZIN PLIN DIZNE RKS 9 MUAJ 2006
Çmimi :
€5,999.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2006
ID e produktit :
136379
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES AUDI A4 2.0 BENZIN PLIN DIZNE HARGJIMET E VOGLA
VITI I PRODHIMIT 2006
RKS 9 MUAJ DERI NE GUSHT 2017
POSEDON ;
KLIMATRONIK
ABS
TEMPOMAT
AIR BAG
SENZORA PARKIMI
ME NJE FJALE VETURA ESHTE FULL EKSTRA
QMIMI SHUME I VOLITSHEM JA VLEN
NDRRIM I MUNDSHEM ME BMW 320 . 520 BENZIN APO VETURA TJERA GOLF PASSAT JETTA DIZELL ETJ
WhatsApp +386 49 847 493
Informata rreth publikuesit
PERSON PRIVAT
Prishtinë
045 521 158
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »