SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet CITROËN C4 1.6 HDI 2007
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '17
Lloji :
Citroen C4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
175,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2007
ID e produktit :
136380
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Citroën C4 1.6 HDI, 175km te kaluara fundi i vitit 2007 , i regjistrum me 1Prill 2016 per here te pare ne RKS, prejardhja nga Zvicra, posedoj dokumentet e c'lajmrimeve, kontraten e shitblerjes, librat e servisit te kryera te gjitha ne AUTO CITROËN SWISS GARAGE SERVIS, FULL OPTION, senzora parkingu, leda me logon e Citroën gjate hapjes te dyerve, audio music perfeccte, servisin e krym me rekomandime te cilesise se vajit dhe filterave nga Citroën Garage, teper i ruajtur, komoditet tejet te pershtatshem me ulese me fibra antistres, rrypin e motorrit te nderruar dhe te importuar nga Zvicra ne 172.000KM ku posedoj dhe fletepagesen ne Citroën Garage, veture familjare me hapesire jashtezakonishte te madhe dhe me shpenzime tejet minimale, arsyeja e shitjes eshte sepse synoj te bej po te njejten Veture C4 por te vitit 2012-2016, nese posedon ndonje mund te bejme dhe ndrim dhe kompensim ne para pjesen e mbetur .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Korab
Prishtinë
+377 44 991 995
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »