SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 6 2.0 TDI
Çmimi :
€10,900.00
Kategoria :
Postuar :
3 Prill
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
255,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
136381
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 6 2.0 TDI i ardhur nga zvicrra i doganuar 1 vitë regjistrim
Golfi eshte i vitit 2009
Senzor parkingu
Komanda ne timon
Senzor shiu
Posedon dy qelesa
Senzor gomash
Drita te mjeglles
105kw / 140ps
Golfi eshte ne gjendje shum shumm te mir ne motorr poashtu i ruajtur ne pamjen e jashtme dhe te mbrendshme (kilometrat e garantuara 100%)
Per me shum info mund te kontaktoni ne
nr 049 655 622
Viber +38649 655 622.
Informata rreth publikuesit
Genti-an
049 855001
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »