SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 6 automatik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor
Lloji :
VW
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
214,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2010
ID e produktit :
136383
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dogan dhe homologim te paguar Highline , DSG , Per cdo informate me shume kontaktoni ne044 481 948049 808 805

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto Migros -A
Prishtinë
044481948 049 808 805
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »