SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES ML 350 CDI SPORTLINE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:40
Lloji :
Mercedes ML
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2012
ID e produktit :
136387
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e zeze metaike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE :klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur te zeze dhe ALCANTARA ,
ulset sport dhe elektrike , ulset me ngrohje , bordkompjuter ,
dritat BI XENON INTELLEGENT LIGHT , dritat LED para dhe mbrapa ,
i hapur lart PANORAM , KAMER mbrapa , navigacion GPS TV HD ,
senzora te parkingut para he mbrapa , radio CD SD CARD ,
senzorat e tejkalimit (SIDE ASSIST ) , abs , esp , airbag ,
dritaret elektrike , fellne . etjPër më shumë: auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=mercedes-ml-350-cdi-sportline 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »