SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi a3 2.0 tdi S-line 125kw-170 ps Panorama Tempomat
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
151,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
136392
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi sportback a3 2.0 tdi 6 shpejtesi 170 ps regjistrim ka deri ne fund te prillit 2017 eshte shume pak i vozitur ne Kosove ne gjendje perfekte paisjet shtese:

-151.000km
-Servisat i ka te gjitha me rregull qdo 15.000km me vaj castrol long life
-Sensora Parkingu para-mbrapa
-2 qelsa
-Xenon Bi-xenon curved lights me levizje
-Full Panorama
-Timoni S-line multi funksional me kontroll muzikes dhe telefonit
-Navigation system te Audis S3
-Sline exterior
-Aux SD card me dy vende te lira muzik shume te mire
-Tempomat
-Sigures kunder vjedhjes
-Xhama elektrik para-mbrapa
-shpenzimet lokal 6l 100km te ulta
-goma rezerv dhe paisjet tjera etj etj


Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besi
Prishtinë
044677767
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »