SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes ML 320 VITI 2006
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 08:33
Lloji :
Mercedes ML 320
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
256,000
Motori (kubik) :
3200.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
136393
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes Mercedes ML 320 viti i prodhimit 2006 dizel 3.2 CDI , Automatik tiptronik , multitronik ,posedon :klim tronik, Novigacion , tempomat , bordkompjuter , dirigjuse ne vollan , interjer te lekures me antillop , karriga elektronike , karriga me nxemje , gjama elektronik , pasqyre elektronike , goma te reja , fellne te aluminit , senzor parkimi para dhe mrapa , drita xenon , bixenon, i regjistruar ne rks , ne gjendje teknike shum shum te mir per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 044213279
Informata rreth publikuesit
Auto salloni BONISI
Prishtinë
044269000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »