SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet peugeot 407 swiss pack 2007
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Lloji :
Peugeot 407
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
236,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2007
ID e produktit :
136395
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet peugeot 407 2.2HDI swiss pack Vetura eshte e ardhur nga zvicrraNdrrim i mundshemVetura posedon :ABSESPAirbagAlarmXhama elektrikShanzer me 6CDGjysem ilkurVenin edhe per kartel telefonit,mundeni me perdor me folKlimë dy sezional funksionaleTempomatSenzor parkingut mrapaSenzor shiutSenzor dritavNavigacion6ShpejtsiSenzor pasqyreve(palohen pasqyret)Hallogenka(drita te mjegulles para dhe mbrapa)Me liber servisimit te gjithaKilometrat e garantuara(nuk i ka t'kthyera)Fellne 17 Vetura osht e mirmbajtur si mbrenda edhe jasht, posedon 2qelsaVetura osht ne gjendje te mirëRegjistrim deri me 14 shkurt 2017Qmim i diskutushemper ma shum na kontaktoni ne +386-49-679-405 edhe viber/whatsapp

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Visar
Skënderaj
049-679-405
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »