SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes ML 320 VITI 2008 full
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:16
Lloji :
Mercedes ML 320
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
173,000
Motori (kubik) :
3200.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
136398
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes Mercedes ML 320 viti i prodhimit 2008 dizel 3.2 CDI , Automatik tiptronik , multitronik ,posedon :klim tronik, Novigacion , kamer parkimi , tempomat , bordkompjuter , dirigjuse ne vollan , interjer te lekures me antillop , karriga elektronike , karriga me nxemje , gjama elektronik , pasqyre elektronike , goma te reja , fellne te aluminit , senzor parkimi para dhe mrapa , drita xenon , bixenon, i regjistruar ne rks , ne gjendje teknike shum shum te mir per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 044269000
Informata rreth publikuesit
Auto salloni BONISI
Vushtrri
044269000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »