SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 118 dizel 2.0 me klim
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:15
Lloji :
BMW 118
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
157,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2005
ID e produktit :
136400
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes BMW 118 dizel 2,0 Viti i prodhimit 2005 Posedon : Klim tronik , tempomat , bordkompjuter , gjama elektronik , pasqyre elektronik , goma te reja , fellne te aluminit , i regjistruar ne rks , ne gjendje teknike shum shum te mir per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 044 213 279
Informata rreth publikuesit
Auto salloni BONISI
Vushtrri
044269000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »