SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Clio 1.5 dCI 2005
Çmimi :
€3,400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 08:49
Lloji :
Renault Clio
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2005
ID e produktit :
136401
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Renault Clio
-Viti i prodhimit 2005
-Dizel
-Motorri 1.5
-1 Vit regjistrim
-Klim
-Shume ne gjendje te mire
-Shume e paqt si mrena ashtu dhe jasht
-Kontakti 044149990
Informata rreth publikuesit
AB
Ferizaj
044149990
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »